אודות תרו


תרו תעשיה רוקחית בע"מ הוקמה בישראל ב1950. החברה החלה  כשיתוף פעולה בין רוקחים ישראליים ורופאים אמריקאיים, שמטרתם הייתה לייסד חברה רוקחית, שתספק מענה לצרכי האוכלוסייה המקומית, וכן תבסס נוכחות בזירה הבינלאומית ע"י מחקר.

השם תרו נגזר מצירוף האותיות הראשונות של המילים תעשייה רוקחית.

מאז הווסדה, תרו מפתחת, מייצרת ומשווקת קשת רחבה של מוצרים, החל ממשככי כאבים וויטמינים ללא מרשם וכלה בתרופות לטיפול בסרטן.

ב1961 מניות תרו הוצעו למשקיעים מארה"ב, כהצעה ראשונית לציבור, ומאז 1982 הונפקו המניות בנאסדאק.

ע"י רכישת החברה הקנדית קיי-ליין תעשייה רוקחית בע"מ ב1984, נכנסה תרו לשוק הצפון אמריקאי.ב 1988 ייסדה תרו פעילות עסקית בארה"ב על מנת לשרת בסיס רחב יותר של לקוחות.

שנות ה 90 של המאה ה 20, היו עשור של גידול והישגיים לתרו. ב1991 ההשקה המוצלחת בארה"ב של הגירסאות הגנריות הראשונות של דסוקסימתזון USP קרם, ספקה את המשאבים הנחוצים להקמת תרו מכון מחקר בע"מ. ב 1992  הוקמה תרו בינלאומית בע"מ במטרה לנצל הזדמנויות לשווקים כלל עולמיים.

המחויבות של תרו להצטיינות במחקר ובפיתוח, הניבה ב 1993 את אישור הF.D.A לקלוטרימזול קרם. ב 1996 לאחר ביקורת הF.D.A הראשונה באתר הייצור הישראלי, קיבלה תרו ישראל אישור לייצור טבליות קארבאמאזפין למכירה בארה"ב.

ב 1998 ניתן אישור לאתרים בישראל לשווק את טבליות הטריל CR בבריטניה, ובכך לאפשר לתרו תעשיה רוקחית בע"מ, בריטניה להתחיל ליזום פעולות מסחריות.

ב 1999 תרו קיבלה את אישור הF.D.A לטבליות הקומדין בכל תשעת המינונים.
קומדין הוא מוצר נוסף לתחום המתרחב של מוצרים מוצקים המוצעים ע"י תרו.חשוב לציין כי  היקף המכירות של תרו גדל מ 13 מיליון דולר בשנת 1990
ל 150 מליון דולר בשנת 2001. אנחנו גאים במקום שאליו הגענו, ומצפים להמשך שגשוג בשנים הבאות.

 תנאי שימוש   |   Terms of Use   |   קישורים   |   Safe Harbor Statement